Załatw sobie podpis elektroniczny za darmo!
Fot. Pixabay

Bez niego w elektronicznym świecie się nie obejdzie. Można go mieć za darmo! A jak się go ma, to o ho, ho…

Dzięki Profilowi Zaufanemu (eGO) można spradzać punkty karne online. Można się meldować, rozliczać PIT, składać wniosek o nowy dowód osobisty, zgłaszać zagubienie dowodu (jeśli to się zdarzy)… Można sprawdzać ile się ma na emeryturę i czy pracodawca odprowadza składki… Można też sprawdzić historię swojej choroby i dowiedzieć się ile kosztowała ostatnia wizyta u lekarza…

A wkrótce będzie HIT! Możliwość sprawdzania, co na temat Twojego auta wie państwo – co widzi policjant, gdy zatrzymuje Cię do kontroli!

Profil Zaufany (eGO) to Wasza przepustka do cyfrowego świata. Oszczędza czas, daje wygodę… On-line można go założyć TUTAJ. Jeśli nie macie konta w tych bankach, zawsze możecie iść do urzędu gminy.

A jak się Profil Zaufany (eGO) już ma, można załatwiać dziesiątki spraw urzędowych z domu. Łącznie z pisaniem wszelkich pism do urzędu.

Poniżej jak to zrobic KROK PO KROKU. Nie dotyczy tylko właścicieli firm, ale wszystkich, którzy tylko mają dostęp do sieci. I juz możecie korzystać z Urząd24. Zobaczcie, co możecie załatwić bez wychodzenia z domu: TUTAJ!

Cyfryzacja to nie tylko akcja papier->kosz! Cyfryzacja to wygoda! Możecie sprawdzić na Urząd24!