UDAŁO SIĘ!!! 25 letni Żuk idzie na emeryturę
Po wieloletnich staraniach, po dziesiątkach rozmów, telefonów, stosów papierów… Doczekaliśmy się!
Otóż dnia 05.02.2018 do naszej jednostki trafił fabrycznie nowy, lekki samochód ratowniczo-gasniczy GLBA RENAULT MASTER! 🚒 Ten nowy wóz bojowy zastąpi lekki samochód GLM 8/8 ŻUK który służył dzielnie w naszej jednostce 25 lat.

 

W najbliższym czasie postaram się przedstawić Państwu szczegółowe informacje na temat wozu oraz małą fotorelacje.

Ten nowy samochod nie jest tylko dla Nas- strażakow. Bedzie on słuzyl przedewszystkim WAM, kochani mieszkańcy Starego Wiśnicza. To dla waszego bezpieczenstwa bedzie utrzymywany w ciągłej gotowosci bojowej, by w razie jakiegokolwiek zagrożenia strażacy mogli jak najszybciej nieść pomoc.
To miedzy innymi dzieki WAM, drodzy mieszkańcy Starego Wisnicza był mozliwy jego zakup! Serdecznie dziekujemy i zapraszamy do dalszego obserwowania naszej strony, gdzie znajdziecie wszelkie informacje 🚒

Artykuł pochodzi z serwisu OSP Stary Wiśnicz